Použijte kód JARO10 a získejte 10% slevu na všechny produkty z kategorie JARNÍ NABÍDKA.

NÁVOD: Kombinovaný mechový obraz se stabilizovanou kapradí

1. Nejdříve jsem si mech rozložila na obraz a zkoušela jsem ho různé umisťovat, až jsem si nebyla jistá, že takhle to bude vypadat nejlépe:

2. Následně jsem mech vyčistila, jak bylo třeba, postříhala jsem některé části mechu a začala lepit lepicí pistolí na překližku. Na rozměr 40×40 cm jsem spotřebovala lepicích tyčinek 11×200 mm z mechovna.cz, jsou za super cenu a jsem 100% spokojená.
3. Nakonec jsem přidala kapradí a ještě doplnila některé místa mechem pokud to bylo potřebné. A obraz byl hotový:) Celkem dost materiálu mi ještě zůstalo,takže zmenší objednávky, kterou jsem udělala já, mohu v klidu udělat ještě jeden menší obraz.
Spotřebovala jsem na rozměr obrazu 40×40 cm cca 100 g plochého středně hrubého mechu, s nímž se výborně a snadno pracuje a navíc vypadá nádherně. Dále 100 světle zeleného lišejníku, asi 100 limetkově zeleného lišejníku, jeden kopečkový mech želva (ten je opravdu krásný) a jeden kopečkový mech Provensálsky. Se vším od mechovna.cz jsem velmi spokojená, dostupné ceny, velký výběr stabilizovaných mechů a rostlin, příslušenství... Určitě to není poslední objednávka:)