Použijte kód JARO10 a získejte 10% slevu na všechny produkty z kategorie JARNÍ NABÍDKA.

Doprava a platba

Doprava

Ve většině případů odesíláme zboží do 24 hodin od zadání objednávky. Dodání trvá 1 pracovní den. Doprava je ZDARMA pro objednávky nad 1190 Kč (Zásilkovna + Balíkovna) nebo nad 3000 Kč pro doručení na vaši adresu (DPD). Nabízíme následující způsoby doručení:

Zásilkovna (Packeta)

Vaše objednávka bude odeslána na vámi zvolené partnerské výdejní místo. Cena za doručení je 79 Kč. Seznam výdejních míst je k dispozici na tomto odkazu.

Česká pošta - Balíkovna

Vaše objednávka bude odeslána na vámi zvolené výdejní místo. Cena za doručení je 79 Kč.

Kurýr - DPD Home

Vaše objednávka bude odeslána kurýrní společností přímo na vaši adresu. Platba na dobírku je možná také přímo kartou kurýrovi. Využíváme společnost DPD. Cena za doručení je 129 Kč.

DPD Pickup - Výdejní místo nebo box

Vaše objednávka bude odeslána kurýrem na vámi zvolené výdejní místo nebo do vámi zvoleného boxu. V případě výdejního místa můžete počítat s většími rozměrovými limity pro zásilky, v případě boxů máte možnost 24 hodinového vyzvednutí. Vybírat můžete ze všech boxů DPD a partnerských AlzaBoxů. Cena doručení v případě výdejního místa je 129 Kč, v případě boxu 119 Kč

Kurýr - PPL

Nabízíme také alternativní možnost doručení zásilky na vaši adresu - prostřednictvím PPL. Cena dopravy je 129 Kč - 229 Kč (v závislosti na hmotnosti zásilky).

Platba

Online platby zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služeb, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovanou platební institucí, která působí pod dohledem Národní banky. Platby prováděné prostřednictvím platební brány jsou plně zabezpečené a všechny informace jsou šifrované.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob platby online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum expirace a CVC kód - tři čísla, která se nacházejí na podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, takže budete pravděpodobně vyzváni k zadání číselného kódu, který obdržíte prostřednictvím textové zprávy od své banky.

Dobírkou

Zboží zaplatíte přímo kurýrní společnosti nebo na výdejním místě. Poplatek za platbu dobírkou činí 59 Kč.

Bankovním převodem

Objednávku lze uhradit převodem na náš bankovní účet. Zboží odešleme až po obdržení platby.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.