ZELENÉ VÁNOCE - Využijte našich předvánočních slev a darujte dárek vyrobený vlastnoručně a s láskou.

Doprava a platba

Doprava

Ve většině případů odesíláme zboží do 24 hodin od zadání objednávky. Doprava při objednávce nad 1190 Kč ( Zásilkovna) zdarma. Nabízíme následující způsoby doručení:

Zásilkovna

Vaše objednávka bude odeslána na vámi zvolené partnerské sběrné místo. Cena za doručení je 89 Kč. Seznam sběrných míst je k dispozici na tomto odkazu.

Kurýr

Vaše objednávka bude odeslána kurýrní společností přímo na vaši adresu. Platba na dobírku je možná také přímo kartou kurýrovi. Využíváme společnost 123kurýr.
Cena za doručení je 119 Kč. Po doručení na cílovou poštu budete informováni o možnosti vyzvednutí e-mailem a SMS. Při platbě na dobírku lze zboží zaplatit v hotovosti a kreditní kartou při převzetí zboží..

Platba

Online platby zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služeb, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovanou platební institucí, která působí pod dohledem Národní banky. Platby prováděné prostřednictvím platební brány jsou plně zabezpečené a všechny informace jsou šifrované.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob platby online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum expirace a CVC kód - tři čísla, která se nacházejí na podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, takže budete pravděpodobně vyzváni k zadání číselného kódu, který obdržíte prostřednictvím textové zprávy od své banky.

Dobírkou

Zboží zaplatíte přímo kurýrní společnosti, Slovenské poště nebo na pobočce Zásilkovny.

Bankovním převodem

Objednávku lze uhradit převodem na náš bankovní účet. Zboží odešleme až po obdržení platby.