Mechové stěny umí změnit každý interiér k nepoznání a v poslední době se těší velké oblibě i v Česku. K jejich zhotovení se používá stabilizovaný mech, stabilizované rostliny, případně různé jiné přírodní doplňky (dřevo apod.). Proces stabilizace zajistí, že stěna Vám vydrží stejně krásná po mnoho let.

Cena výroby mechových stěn "na klíč" dokáže být poměrně vysoká. Standardem je cena od 500 € za m2. Naším cílem je přinést Vám možnost si takovou stěnu vyrobit za mnohem příznivější ceny. Bude Vás to sice stát trochu námahy při její tvorbě, nicméně budete mít jedinečný pocit z vlastnoručně vytvořené stěny.

Provedeme Vás celým procesem od výběru vhodného podkladu, vysvětlíme Vám proces lepení, navrhneme poměr vhodných mechů a rostlin a samozřejmě Vám dodáme lepidlo a stabilizovaný mech s rostlinami.

Víme Vám zajistit dřevěný rám nebo lemování dle vašich požadavků.

Zašlete nám přes kontaktní formulář, případně emailem na info@machovna.cz rozměry Vaší budoucí stěny a nechte se překvapit výslednou cenou oproti výrobě na zakázku. Každá stěna je jedinečná a může se lišit ať už typem použitého mechu a rostlin nebo její plochou.

Příklady kolik může stát Vaše stěna při použítí různých mechů:

  • Lišejník: 220-290€ za m2
  • Plochý mech: 60-100€ za m2.
  • Plochý mech + kopečkový mech: 130 - 210€ za m2 (podle poměru použití kopečkového mechu)
  • Kopečkový mech: 300-340€ za m2

V kalkulaci budou zohledněny i množstevní slevy, dle velikosti objednávky a cena tedy může být ještě nižší.

Velkou výhodou je možnost vrátit mech, který jste při výrobě nespotřebovali a to až do 30 dnů od objednání.