Velmi nás těší, že pravidelně dostáváme fotky hotových mechových obrazů od Vás – našich zákazníků. Můžeme tak na vlastní oči vidět, jak se naše produkty mění v krásná umělecká díla. Mnoho lidí má ale stále strach a přirozený respekt před tvorbou mechových obrazů a bojí se, že výsledný efekt nebude takový, jak vidí na internetu. Pomozte jim zahnat strach a ukažte jim, jak je to jednoduché.

Pokud máte pocit, že jste kreativní a plánujete v blízké budoucnosti vytvořit mechový obraz, podělte se se svou prací s ostatními zákazníky Machovny.cz a my Vás za to odměníme. Stačí, když svůj postup práce zdokumentujete několika fotografiemi, případně se podělíte se svými vychytávkami a triky, které Vám usnadňují práci. Pokud budete mít chuť, fotografie můžete obohatit také o krátké komentáře. Mnoho lidí má problém odhadnout, kolik mechů si mají zakoupit – napište jim jaké množství mechů a jiného materiálu jste na Váš obraz spotřebovali.

Fotografie spolu s textem nám posílejte na info@mechovna.cz s předmětem Návod a my Vám zašleme kupón v hodnotě 630kč na další nákup.

Tipy na mechové obrazy, které bychom ocenili: obraz z kopečkového mechu, kombinovaný obraz z více druhů mechu, podzimní mechový obraz, mechový strom nebo jiný zajímavý tip.

Podmínky získání kuponu:

  • použité mechy a rostliny musí být z mechovna.cz (napište nám prosím číslo objednávky)
  • platnost kuponu je do 30.11.2021
  • kupón lze využít na další objednávku v hodnotě alespoň 1000kč
  • textová část návodu by měla obsahovat informace o spotřebě materiálu a lepidla, napište nám jaký podklad jste použili (případně jak jste jej vyrobili), Vaše dojmy z našich mechů. Poraďte ostatním jak jste mechy upravovali před lepenin (stříhání, řezání, krájení..)
  • potěší nás co největší rozsah :-)