Stabilizovaný mech = Kousek přírody u Vás doma bez jakýchkoli starostí. Vytvoř si svůj vlastní mechový obraz!

Stabilizované mechy jsou vycházející hvězdou v interiérovém designu. Ve velkém se využívají v domácnostech i v kancelářích po celém světě a obohacují tak vnitřní prostory jedinečným kouskem přírodního umění. Jejich hlavní výhodou je, že jsou téměř bezúdržbové. Díky stabilizaci si zachovají svůj „živý“ vzhled, avšak eliminují se všechny starosti související s péčí o živé rostliny – není třeba je zalévat, přesazovat ani jinak ošetřovat.

V současnosti si už víte bez problémů vytvořit svůj vlastní mechový obraz a nemusíte vyhazovat peníze za hotové výrobky. V naší nabídce naleznete široký výběr stabilizovaných mechů - plochých, kopečkových i lišejníků, v různých barevných provedeních a v různých velikostech balení, ať už chcete zhotovit jeden malý mechový obrázek nebo celou mechovou stěnu.

Jaké množství mechu potřebuji pro moji velikost obrazu?

V následujících tabulkách uvádíme příklady přibližné spotřeby stabilizovaného mechu na uvedených plochách pro lepší představivost: Platí pravidlo, že čím hustěji nalepený mech, tím hustší struktura a větší spotřeba.